Set Raf
Şirket Sunumu
ANASAYFA / /
HAKKIMIZDA

Set Raf, yurt içi ve yurt dışında perakende ve endüstri sektörlerine 20 yılı aşkın süredir, kapsamlı çözümler sunan profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.

 

Ürün gruplarımız; Market Raf Sistemleri, Market ekipmanları, Mağaza Raf Sistemleri, Mağaza Ekipman ve Aksesuarları, Depo Raf Sistemleri ve Dolap Sistemleridir.

 

İşimiz, alanlarınızı en küçükten en büyüğüne ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenlemektir.

 

Set Raf, üretim ve proje yetkinliklerini, dünyanın dört bir yanında bulunan otuzdan fazla ülkeye ihracat yaparak, tüm hedef sektörlerine başarılı bir şekilde sunmaktadır.

 

Firmamız hem standart hem de müşteri isteklerine göre özelleştirilmiş ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

Set Raf, geniş üretim kadrosu, operasyonel ve teknik deneyimi yüksek dış ticaret bölümü, proje yönetim becerileri ve satış sonrası hizmeti ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Firmamız dünyada ve Avrupa’da raf sektörünün önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yaparak, müşterilerine her alanda ve her kalitede zengin seçenekler sunmaktadır.

 

Set Raf, müşteri ürünlerinin estetik, ergonomik ve etkin sergilenmesi, ikmal verimliliği, kullanıcı sağlığı ve güvenliği, kolay ve kapsamlı montaj, müşteri ihtiyaçlarına göre hızlı çözüm ve servis yapabilme, hızlı çalışma anlayışı ile tam müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Market, mağaza, depo raf sistemleri ve ekipmanlarının üretim ve tedariği ile, müşterilerimize, iş hedeflerine ulaşmada katkı vererek çözüm ortağı olan küresel bir firmadır.

VİZYONUMUZ

Modern tesislerimizde, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, müşterilerimize istenilen ürün ve hizmet kalitesini sunmak, çevreye ve toplum değerlerine duyarlılığımızla birlikte ulusal ekonomiye katkı sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

  1. Müşteri odaklılık
  2. İşimizde uzmanlık
  3. Takım çalışması
  4. Yenilikçilik
  5. Sürekli gelişim
  6. Güvenilirlik
  7. Etik ilkelere bağlılık
PROJE YÖNETİMİ

Proje Yönetimi;

 

Öncelikle, Set Raf teknik personeli, raf sistemleri kurulacak alanda fizibilite çalışmaları yapar. Müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre sergilenecek veya depolanacak ürünlere göre müşteri ile birlikte raf odellerini ve ünite yerleşimi belirler. Raf tasarımı, üretimi ve montajı; ürün özellikleri, ihtiyaç duyulacak mağaza veya depo içeriği, operasyon şekli ve hızı, maksimum alan ve yükseklik gibi genel kriterleri göz önüne alarak işletmelerin satış alanı veya depo proje yönetimini üstlenir.

 

Çizim ve Tasarım;

 

Set Raf tasarımlarını, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine özel, uygulanabilir çözümler sunmak amacıyla en uygun çizimleri, grafik ve statik yazılımlarıyla desteklemektedir.

 

Üretim;

 

Set Raf, raf sistemleri alanında ortaya çıkan; tasarım, araştırma-geliştirme ve üretim ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilemekte ve dünya standartlarında çalışmaktadır.

 

Montaj;

 

Profesyonel ve eğitilmiş personelden oluşan montaj ekibi, uluslararası standartlara uygun montaj ve kurulum çalışmaları yapmaktadır. Set raf, müşterilerin hali hazırda kurulu bulunan, ancak yeniden şekillendirme veya yeniden kurulum gerektiren mağaza ve depoları için özel çözümler üretmektedir.

 

 

Whatsapp
Sipariş ve Bilgi Hattı
--------------------------------------------------------------