Set Raf
Şirket Sunumu

BİR SÜPERMARKETİ OLUŞTURAN 5 TEMEL UNSUR

BİR SÜPERMARKETİ OLUŞTURAN 5 TEMEL UNSUR

Bugünkü yazımızda birçok müşterimizden bizlere gelen “market açmak istiyorum, hangi ürünleri kullanmalıyım?” sorusunu yanıtlayacağız.

Efektif bir süpermarket tasarımı, müşterilerinize sunduğunuz hizmette önemli bir rol oynamaktadır. Marketimizde bulunan müşterilerimize market içerisinde kolay hareket imkanı sunulması, ürünlere erişimin rahat olması, raflardaki ürün ikmalinin kolaylıkla yapılması en önemli faktörlerdendir. Kullanacağımız uygun ölçülerde raf ve teşhir ürünleri ile hem bütçemizi düşük tutacağız hem de müşterilerinize kaliteli hizmet sunmuş olacağız. Peki kullanmanız gereken ürünler nelerdir?

Market Raf Sistemleri

Raf Sistemleri marketimizin tasarımında en önemli unsurdur. Bu arada Market Raf Sistemleri marketler dışında bijuteri reyonları, hırdavat reyonları gibi birçok farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Ürünlerimizi sergileyeceğimiz market raf sistemleri kendi içinde gruplara ayrılmaktadır.

Duvar Üniteleri

Her yükseklikte, her boyutta alanı değerlendirebileceğimiz duvar ünitelerinin, başka bir deyişle duvar reyonlarının en önemli özelliği ürünleri en iyi şekilde sergiye sunabilmemizdir. Duvar üniteleri farklı derinlik ve genişliklerde yapılan üretim sayesinde istenilen her bölgeye kurulabilir.

Gondol Ünitesi ve Gondol Başı Üniteleri

“Gondol” kelimesi raf sektöründe kullanılan en önemli teknik terimlerden biridir. Gondol Üniteleri Duvar Ünitelerinin çift taraflı olarak, yan yana istenilen adette montajını yaparak, ada şeklini alması ile komple reyona verilen isimdir. Genel olarak tasarımı yapılan alanın orta kısımlarında kullanılarak aralarda koridorlar oluşturulur. Gondol Başı Üniteleri oluşturulan Gondolun her iki başına kurulur. Gondol başı raflarında sergilenen ürünler diğer raflara göre daha fazla göze çarpar. Ayrıca gondol başı ünitesinin yan yüzlerini, uygun teşhir ekipmanı ile değerlendirmek göz önünde bulunan bu alanda ürünlerin reklamının yapılması ve kolay erişim ile satışa fayda sağlamaktadır.

Kozmetik Üniteleri

Kozmetik ürünlerinin etkili şekilde sunumunu sağlamak önemlidir, rafların şık ve düzenli görünmesi ferah bir alışveriş alanı yaratır. Müşterilerimize tercih ettiği ürüne kolay erişim imkanı sağlar.

Mini Rack Üniteleri

Mini Rack Üniteleri taşıma kapasitesi daha fazla olduğu için su, deterjan gibi ağır ürünler ya da bebek arabası gibi hacimli ürünler için tercih edilmektedir.

Promosyon Sepetleri

Mağazamızda uygun alanları değerlendirebileceğimiz promosyon sepetlerimiz ile ön plana çıkartmak istediğiniz ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Tel sepetlerimiz krom kaplamalı ve boyalı olarak üretilebilmektedir. Sabit ayaklı veya tekerlekli çeşitleri olmak her çeşit model ve ölçü bulunmaktadır.

Market Arabası

Market Arabaları müşterilerimizin satın aldığı ürünleri taşıması için en kolay imkanı sağlamamız adına en önemli etkendir.  Market arabaları bebe setli ve bebe setsiz olarak, tel veya plastik, boru ayak ya da çift katlı olmak üzere çeşitleri mevcuttur. Bunlar 75, 100, 120, 150, 180, 210 litre olarak boyutlara ayrılır, bir süpermarketin metrekaresine göre adet ve kapasite tavsiye ederiz.

Alışveriş Sepetleri

Plastik Alışveriş Sepetleri hızlı alışverişlerde pratiklik sağlar, 7, 22, 28, 40, 54 ve 65 Litre olarak farklı boyutları, tekerlekli ve el sepetleri mevcuttur. Tercih ettiğimiz bu ürün müşterilerinize kolay alışverişin kapılarını açar.

Kasa Bankolar

Kasa Bankolar Müşterilerimiz ile karşılaştığımız son noktadır. Müşterilerimiz marketimizden ayrıldığında akıllarında bizim adımıza kalacak son alandır. Bu nedenle tasarım konusunda dikkatli olmamız gerekmektedir. Kasa Bankolar da her alana uygun boyutlarda üretim yapılmaktadır. Kasiyerlerin iş alanını rahatlatmak ve kolay hareket imkanı ile hızlı bir hizmet sunmak amaç edinilmiştir.

 
 
 
Tüm Bloglar

DEPO RAFLARI PAZAR BÜYÜKLÜĞÜ, PAYI VE EĞİLİMLERİ ANALİZ RAPORU ...

          

  

         

 

 

CLICK FOR DETAILS

AKILLI RAF TEKNOLOJİLERİ SÜPERMARKETİNİZİ BÖYLE DEĞİŞTİRECEK ...

         

 

          Dikkatinizi süpermarketlerdeki raflara yönelttiğinizde onların ne denli hızlı değiştiğine şahit olabiliyor

CLICK FOR DETAILS

www.metalsistem.com.tr KULLANICILARININ HİZMETİNDE! ...

                                   

 

SET RA

CLICK FOR DETAILS

SET RAF İHRACATTA HIZ KESMİYOR ...

SETRAF İHRACATTA HIZ KESMİYOR

Süpermarket, Depolama Raf Sistemleri ve Ekipmanları alanında nitelikli çözümler sunan SET RAF; 40’tan fazla ülkeye ihracat yapıyor. Endüstri ve perakend

CLICK FOR DETAILS

DÜNYADA AĞIR YÜK RAFLARINDA PAZAR BÖLÜNMESİ ...

 

 

  “Lojistik, e ticaret gibi  bir çok sektörde endüstriyel raf sistemlerine  yönelik olarak artan talep “

 

Dünyanın

CLICK FOR DETAILS

LOJİSTİKTE ÜÇÜNCÜ PARTİ ŞİRKETLER VE ENDÜSTRİYEL RAF PİYASASINDA YÜKSELEN DEV:ASYA PASİFİK ...

Endüstriyel  Raf Sistemlerinde Küresel Pazar Araştırması: Pazar Büyümesini Arttıran Üçüncü Parti Lojistik Şirketlerinin  Hızla Artan Önemi

 

 &

CLICK FOR DETAILS

ÜCRETSİZ KEŞİF İMKANI ...

Ücretsiz Keşif İmkanı ...

Set Raf olarak ücretsiz keşif fırsatı sunuyoruz. Sizlere uygun en iyi projeleri üretiyoruz. 

CLICK FOR DETAILS

SET RAF 2019 KATALOĞU VE E-KATALOĞU YAYINLANDI ...

 

 

 

Firmamızı siz değerli müşterilerimize daha yakından tanıtmak ve ürünlerimizi detaylı inceleme imkan

CLICK FOR DETAILS

METALSISTEM SUPER 1-2-3 ÜRÜNLERİ STOKLARIMIZDA ! ...

 
 
 
 
 
 
 
     METALSISTEM  SUPER 1

CLICK FOR DETAILS

SETRAF YENİ SHOWROOMUNDA SİZLERLE! ...

SETRAF YENİ SHOWROOMUNDA SİZLERLE!

20 yılı aşkın süredir perakende ve endüstri sektörlerine süpermarket ve depolama raf sistemleri konusunda kalite odaklı çözümler sunan SETRAF yeni s

CLICK FOR DETAILS

AĞIR YÜK RAF SİSTEMLERİNDE GÜVENLİK ...

 

 

    Ağır  yük rafları hem hacmen hem de ağırlık olarak hatırı  sayılır  yükleri bünyesinde barındıran yapılardır.Depolarınsa vazgeçilmez unsurlarıdır.Yükler

CLICK FOR DETAILS

AĞIR YÜK DEPOLAMASINDA TERCİH EDİLEN RAF SİSTEMLERİ ...

     2.Dünya  savaşından  önce palet raf sistemleri çok yaygın değildi. Palet Raf sisteminin tekrar gündeme gelmesi,  depolara ürünleri dikey olarak depolama  kabiliyetini  su

CLICK FOR DETAILS

BİR SÜPERMARKETİ OLUŞTURAN 5 TEMEL UNSUR ...

BİR SÜPERMARKETİ OLUŞTURAN 5 TEMEL UNSUR

Bugünkü yazımızda birçok müşterimizden bizlere gelen “market açmak istiyorum, hangi &u

CLICK FOR DETAILS

JAM SUPERMARKETLER ZİNCİRİ SETRAF ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETTİ. ...

Süpermarket Raflarını tedarik ettiğimiz önemli ihracat müşterilerimizden biri olan Jam Süpermarketler zinciri, bölgesinde faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Müşterilerin

CLICK FOR DETAILS

SET RAF , DÜNYADA LİDER KONUMDA OLAN METALSISTEM ÜRÜNLERİNİ TÜRKİYEDE HİZMETE SUNUYOR. ...

 

 

Ürünlerimizin başarısının başta gelen nedenlerinden biri; ürün gamının tamamının ham maddesi birinci sınıf sıcak galvanizli, yüksek mukavemetli yapısal &c

CLICK FOR DETAILS

WEB SİTEMİZ FAALİYETE GEÇMİŞTİR. ...

 Bizimle ilgili detaylı bilgilere erişmek için web sitemizden faydalanabilirsiniz.

 

 CLICK FOR DETAILS

DEPO RAF SİSTEMLERİ ...

Ağır Y&

CLICK FOR DETAILS

BİZİ TAKİP EDİN ...

Bizleri  Daha Yakından Takip Edin

Bizleri daha yakından takip edebilmeniz adına yaygın olarak  kullanılan tüm mecralarda yerimizi aldık. Sosyal Medyada bizleri takip ede

CLICK FOR DETAILS

BÜYÜK HİPERMARKET ZİNCİRİNDE TERCİH GENE SETRAF ...

Uzun süredir hizmet verdiğimiz büyük hipermarket zinciri 2018 yılına veda ederken açtığı son mağazasının raflarında yine Set Raf’ı tercih etti.

CLICK FOR DETAILS

ÜRÜNLERİMİZİ KİMLER KULLANABİLİR? ...

 

 

 

Ürünlerimizi Kimler Kullanabilir?  

Bu sorunun cevabını sizler için bir görsel üzerinde topladık.

 

 CLICK FOR DETAILS

BALKON, KİLER VE GARAJ GİBİ KAPALI ALANLARDA KULLANABİLECEĞİNİZ YÜKSEK KALİTEDE GALVANİZ ÇELİK RA ...

Balkon Kiler Garaj Erzak Rafı Olarak Kullanabileceğiniz Yüksek Kalite Galvaniz Çelik Raf Sistemleri Hakkında Tüm Detaylar ,


200*90*40 4 Kat olarak kullanımınıza sunduğumuz

CLICK FOR DETAILS

MEKİK RAF SİSTEMLERİ ...

 

 

 

Setraf & Metalsistem & Cassioli işbirliği ile…